30.05.16
ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проектіврегуляторних актів:
“Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік”
«Про затвердження ставок єдиного податку для першої та другої групи фізичних осіб – підприємців на 2017 рік»
Відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх б’єднань  оприлюднюються:
проектирішеньБерезівської сільськоїради
 “Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Березівської сільської ради на 2017”
«Про затвердження ставок єдиного податку для першої та другої групи фізичних осіб – підприємців на 2017 рік»
 розроблені   спеціалістами Березіської сільської  ради та її виконавчого комітету.
 Проекти спрямовані на: розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до бюджету села Березівка.
Підставою для розробки проектів є: Закон України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо об’єктів нерухомості”, Податковий кодекс України, Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”.
 З проектами рішень та аналізами  регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті сільської ради:berezivka.mvrada.org.ua  у розділі (регуляторна політика) та безпосередньо у сільській раді.  
        Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі від юридичних та фізичних осіб  впродовж місяця з дня оприлюднення  на адресу розробника:
26222, с. Березівка, вул. Шевченка, 1, Маловисківський район, Кіровоградська область, тел. 33-609  e-mail: berezivka2012@ukr.net